Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Specjalne nr 213

Kadra przedszkola

Dyrektor Przedszkola Specjalnego nr 213 - Michał Kopiczyński

Wicedyrektor Przedszkola Specjalnego nr 213 - Monika Czarnecka

 

W naszej placówce zatrudnieni są tylko wykwalifikowani pedagodzy specjalni. Wszyscy nauczyciele ukończyli studia wyższe z oligofrenopedagogiki oraz liczne kursy specjalistyczne poświęcone terapii i pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością.

 

Grono specjalistów składa się z:

  • 2 psychologów,
  • 3 rehabilitanów,
  • 3 logopedów
  • 4 terapeutów Integracji Sensorycznej,
  • 2 terapeutów widzenia
  • muzykoterapeuty, nauczyciela religii.

 

W każdym oddziale pracuje również pomoc nauczyciela oraz osoba sprzątająca.

Pracę nauczycieli grup wspierają polscy i zagraniczni wolontariusze.

 


I GRUPA PRZEDSZKOLNA - BIEDRONKI

Nauczyciel mianowany     p. Rafał Chanke 

Nauczyciel kontraktowy    p. Joanna Miszczak

Pomoc pedagogiczna       p. Oriana Stachera

Woźna oddziałowa           p. Monika Suchorab


II GRUPA PRZEDSZKOLNA - MISIE

Nauczyciel mianowany            p. Emilia Dziewulska

Pomoc pedagogiczna              p. Mariola Janik 

Woźna oddziałowa                   p. Agnieszka Świderska


III GRUPA PRZEDSZKOLNA - SMERFY

Nauczyciel dyplomowany  p. Teresa Tarczyńska - Święcka

Nauczyciel dyplomowany  p. Monika Czarnecka

Pomoc pedagogiczna        p. Dominika Szałas

Woźna oddziałowa             p. Agnieszka Burchart


IV GRUPA PRZEDSZKOLNA - TYGRYSKI

Nauczyciel dyplomoway     p. Inocenta Kaczorowska

Pomoc pedagogiczna            p. Aleksandra Krzykowska

Woźna oddziałowa                p. Małgorzata Obczyńska


V GRUPA PRZEDSZKOLNA - DZIECIAKI

Nauczyciel kontraktowy      p.  Dorota Eysymontt

Pomoc pedagogiczna           p. Meline Tsaturyan

Woźna oddziałowa               p. Monika Jarosławska


VI GRUPA PRZEDSZKOLNA - RYBKI

Nauczyciel dyplomowany  p. Karolina Łapińska

Pomoc pedagogiczna          p. Natalia Adaszewska

Woźna oddziałowa              p. Mariola Maj


VII GRUPA PRZEDSZKOLNA - DELFINKI

Nauczyciel kontraktowy        p. Agnieszka Paziewska

Pomoc pedagogiczna           

Woźna oddziałowa                  p. Marta Jasnoch


I GRUPA REWALIDACYJNA

Nauczyciel mianowany      p. Dorota Kurowska

Pomoc pedagogiczna        p. Małgorzata Borkowska

Woźna oddziałowa             p.Danuta Kulig 


II GRUPA REWALIDACYJNA

Nauczyciel kontraktowy          p. Karol Czekirda

Pomoc pedagogiczna             p. Wiktoria Żychowicz

Woźna oddziałowa                 p. Aneta Frelik


INDYWIDUALNE ZAJĘCIA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE

Nauczyciel kontraktowy - p. Katarzyna Szymańska

Nauczyciel kontraktowy - p. Kinga Mieczkowska


SPECJALIŚCI

 Psycholodzy - nauczyciel dyplomowany  p. Katarzyna Kwiatek - Skrobańska

                        - nauczyciel kontraktowy     p. Monika Kregiel

p. Katarzyna Kwiatek – Skrobańska - psycholog

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

7:30-14:30

7:30-13:30

8:00-15:00

12:30-14:30

-

 

Monika Kregiel  - psycholog

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

15:00-18:00

12:30-18:00

7:30-15:00

7:30-13:00

-

 

Neurologopeda - nauczyciel dyplomowany p. Joanna Iwanowska;

Logopeda          - nauczyciel stażysta p. Katarzyna Rogozińska

Logopeda-         - nauczyciel mianowany p. Małgorzata Stelmach- Lewandowska 

p. Joanna Iwanowska - neurologopeda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-16:30

8:00-14:30

8:00-14:20

8:00-14:30

8:00- 11:50

 

Katarzyna Rogozińska- logopeda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

9:00-15:00

9:10-14:00

12:00-18:00

9:00-14:30

9:45-14:30

 

Małgorzata Stelmach-Lewandowska - logopeda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

-

10:00-17:30

7:30-16:30

-

 

 

Rehabilitanci - nauczyciel dyplomowany    p. Jakub Sołtysiński

                        - nauczyciel dyplomowany  p. Agnieszka Kudyniuk

                       -  nauczyciel mianowany p. Agnieszka Piskorz

p. Jakub Sołtysiński - rehabilitant

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-14:00

8:00-13:20

8:00-13:15

8:10-12:30

8:10-14:00

 

p. Agnieszka Kudyniuk - rehabilitant                  

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

13.30-17.00

8.00-11.30

13.00-17.30

8.00-12.00

13.00-16.45


 

 

p. Agnieszka Piskorz - rehabilitant

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

8:00-11:30

7:30-11:40

7:45-10:40

8:00-11:40

 

Terapeuci integracji sensorycznej 

-  nauczyciel kontraktowy p. Ula  Sachmata

- nauczyciek mianowany p. Marta Illukiewicz                                                                                                               - nauczyciel mianowany p. Bogumiła Kuracka

- nauczyciel dyplomowany p. Jakub Sołtysiński

p. Urszula Sachmata - terapeutka SI

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:55-12:40

11:00-17:00

11:45-17:30

9:45-13:00

9:15-13:30

 

p. Bogumiła Kuracka - terapeutka SI

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

13:15-17:15

-

-

8:15-13:15

-

 

p. Marta Illukiewicz- terapeutka SI

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

8:00-12:00

12:00-17:00

-

-

 

Terapeutka widzenia

- nauczyciel mianowany p. Marta Janeczko-Czekirda

 

 

p. Marta Janeczko - Czekirda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

-

8:00-10:00

8:00-15:30

8:00-15:30

 

 Nauczyciel rytmiki

 

 - muzykoterapeutka

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

 

 

 

 

 

 


ZESPÓŁ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU

Logopeda                            nauczyciel  mianowany p. Małgorzata Stelmach - Lewandowska

             

Pedagog specjalny             nauczyciel dyplomowany p. Inocenta Kaczorowska

                                           nauczyciel dyplomowany p. Teresa Tarczyńska- Święcka

                                            

Psycholodzy                        nauczyciel dyplomowany p. Katarzyna Kwiatek - Skrobańska

                                            nauczyciel kontraktowy p. Monika Kregiel

 

Terapeuci SI                         nauczyciel dyplomowany p. Dorota Eysymontt

                                             nauczyciel mianowany p. Bogumiła Kuracka

                                             nauczyciel dyplomowany p. Jakub Sołtysiński       

                                             nauczyciel kontraktowy p. Urszula Sachmata  

                                             nauczyciel mianowany p. Marta Illukiewicz

                                              nauczciel kontraktowy p. Kinga Mieczkowska

                                              nauczyciel kontraktowy p. Katarzyna Szymańska

 

Rehabilitant                          nauczyciel dyplomowany  p. Agnieszka Kudyniuk  

                                         

Zegar

Imieniny