Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Specjalne nr 213

Kadra przedszkola

Dyrektor Przedszkola Specjalnego nr 213 - Michał Kopiczyński

Wicedyrektor Przedszkola Specjalnego nr 213 - Monika Czarnecka

 

W naszej placówce zatrudnieni są tylko wykwalifikowani pedagodzy specjalni. Wszyscy nauczyciele ukończyli studia wyższe z oligofrenopedagogiki oraz liczne kursy specjalistyczne poświęcone terapii i pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością.

 

Grono specjalistów składa się z:

2 psychologów,

3 rehabilitanów,

3 logopedów,

7 terapeutów Integracji Sensorycznej,

Terapeuty widzenia,

muzykoterapeuty, nauczyciela religii.

 

W każdym oddziale pracuje również pomoc nauczyciela oraz osoba sprzątająca.

Pracę nauczycieli grup wspierają polscy i zagraniczni wolontariusze.

 

I GRUPA PRZEDSZKOLNA - BIEDRONKI

Nauczyciel mianowany     p. Rafał Chanke

Nauczyciel mianowany     p. Joanna Miszczak

Pomoc pedagogiczna        p. Natalia Adaszewska

Woźna oddziałowa           p. Monika Suchorab

 

II GRUPA PRZEDSZKOLNA - MISIE

Nauczyciel mianowany            p. Emilia Dziewulska

Nauczyciel stażysta                  p. Oriana Stachera

Pomoc pedagogiczna               p. Mariola Janik

Woźna oddziałowa                   p. Agnieszka Świderska

 

III GRUPA PRZEDSZKOLNA - SMERFY

Nauczyciel dyplomowany       p. Teresa Tarczyńska – Święcka

Nauczyciel stażysta                 p. Oriana Stachera

Nauczyciel dyplomowany      p. Monika Czarnecka

Pomoc pedagogiczna             p. Dominika Szałas

Woźna oddziałowa                p. Agnieszka Burchart

 

IV GRUPA PRZEDSZKOLNA - TYGRYSKI

Nauczyciel dyplomoway     p. Inocenta Kaczorowska

Pomoc pedagogiczna            p. Aleksandra Krzykowska

Woźna oddziałowa                p. Małgorzata Obczyńska

 

V GRUPA PRZEDSZKOLNA - DZIECIAKI

Nauczyciel dyplomowany      p.  Dorota Eysymontt

Pomoc pedagogiczna         p. Meline Tsaturyan

Woźna oddziałowa              p. Mariola Maj

 

VI GRUPA PRZEDSZKOLNA - RYBKI

Nauczyciel kontraktowy   p. Karolina Łapińska

Pomoc pedagogiczna          p. Karolina Kucharska

Woźna oddziałowa              p.

 

VII GRUPA PRZEDSZKOLNA - DELFINKI

Nauczyciel kontraktowy        p. Monika Wenda

Woźna oddziałowa                p. Marta Jasnoch

 

I GRUPA REWALIDACYJNA

Nauczyciel mianowany      p. Dorota Kurowska

Pomoc pedagogiczna         p. Małgorzata Borkowska

Woźna oddziałowa             p. Danuta Kulig

 

II GRUPA REWALIDACYJNA

Nauczyciel kontraktowy        p. Karol Czekirda

Pomoc pedagogiczna             p. Julia Błońska

 

III GRUPA REWALIDACYJNA

Nauczyciel kontraktowy        p. Kinga Mieczkowska

Pomoc pedagogiczna             p. Katarzyna Kostrzewa 

 

 

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE

Nauczyciel kontraktowy - p. Katarzyna Kacprzyńska

 

SPECJALIŚCI

 

 Psycholodzy:

 - nauczyciel dyplomowany  p. Katarzyna Kwiatek – Skrobańska

 - nauczyciel kontraktowy     p. Monika Kręgiel

 

Neurologopeda:

 - nauczyciel dyplomowany p. Joanna Iwanowska

 

Logopedzi:

 - nauczyciel stażysta p. Masiuk Justyna

 - nauczyciel mianowany p. Małgorzata Stelmach- Lewandowska

 

Rehabilitanci:

  - nauczyciel dyplomowany    p. Jakub Sołtysiński

  - nauczyciel dyplomowany  p. Agnieszka Kudyniuk

  -  nauczyciel mianowany p. Piotr Stopa

 

Terapeuci integracji sensorycznej:

- nauczyciel mianowany p. Bogumiła Kuracka

- nauczyciel dyplomowany p. Jakub Sołtysiński

- nauczyciel mianowany p. Marta Illukiewicz

- nauczyciel mianowany p. Emilia Dziewulska

- nauczyciel kontraktowy p. Kinga Mieczkowska

- nauczyciel kontraktowy p. Katarzyna Kacprzyńska

- nauczyciel dyplomowany p. Dorota Eysymontt

                                                                                                             

Terapeutka widzenia:

- nauczyciel mianowany p. Marta Janeczko-Czekirda

ZAŁĄCZNIKI:

								

Godziny pracy nauczycieli

Utworzono dnia 25.09.2020, 23:56

grafik specjalistów

Utworzono dnia 25.09.2020, 23:54

Zegar

Imieniny