Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Specjalne nr 213

 

 

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Konkurs plastyczny,, Wiersze pędzlem malowane"

Utworzono dnia 29.12.2020
W  naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny ,,Wiersze pędzlem malowane”. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wybranym wierszem. Prace zaskakują swoją  oryginalnością i różnorodnością pomysłów, dlatego wszystkie zostały...
czytaj dalej na temat: Konkurs plastyczny,, Wiersze pędzlem malowane"

Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne

Utworzono dnia 29.12.2020
W grudniu w naszym przedszkolu odbyły się Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 
czytaj dalej na temat: Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne

Życzenia

Utworzono dnia 23.12.2020
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjatkowy czas przepełniony będzie nadzieją, radością i spokojem a Nowy Rok przyniesie same piękne dni.
czytaj dalej na temat: Życzenia

"Dzielę się tym, co potrafię"

Utworzono dnia 21.12.2020

Od zeszłego roku nasze przedszkole współpracuje z uczniami ZSS nr 105  w ramach działań innowacyjnych pod hasłem „Dzielę się tym, co potrafię”. Dzięki tej współpracy młodzież ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i wzmacniania poczucia...

czytaj dalej na temat: "Dzielę się tym, co potrafię"

Podziękowanie

Utworzono dnia 14.12.2020
Nasze przedszkole otrzymało wyróżnienie za najlepiej przeprowadzoną kampanię ,, Cała Polska czyta dzieciom”  w roku szkolnym 2019/2020. Jeszcze raz bardzo dziękujemy  p. Kasi, p. Kindze oraz p. Karolowi za wspaniale zorganizowaną kampanię na terenie przedszkola.
czytaj dalej na temat: Podziękowanie

Wsparcie dla warszawskich szpitali

Utworzono dnia 09.11.2020

Kochani:) Nasze przedszkole przyłączyło się do zbiórki darów dla warszawskich szpitali. Zachęcamy wszystkich do wsparcia! <3 Pamiętajmy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą <3  Więcej informacji poniżej :)

czytaj dalej na temat: Wsparcie dla warszawskich szpitali

Zajęcia czytelnicze

Utworzono dnia 06.11.2020
Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, który obchodzony jest na całym świecie dnia 5 listopada, w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia czytelnicze z udziałem bajkowych bohaterów. Dzieci wysłuchały opowieści "Trzy świnki" ilustrowanych za pomocą...
czytaj dalej na temat: Zajęcia czytelnicze

List Prezydenta m.st. Warszawy

Utworzono dnia 27.10.2020
Szanowni Rodzice, w załączeniu przesyłamy list Prezydenta m.st. Warszawy skierowany do Dyrektorów, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów prosimy o zapoznanie.    
czytaj dalej na temat: List Prezydenta m.st. Warszawy

Koncert

Utworzono dnia 27.10.2020

Koncert z cyklu "Muzyczna Akademia Przedszkolaka" Aria na strunie G III Suita Orkiestrowa D-dur J.S.Bacha. Zapraszamy do galerii :)  

czytaj dalej na temat: Koncert

Witamy nową wolontariuszkę - Natalię :)

Utworzono dnia 18.10.2020

W ramach współpracy z Polską Fundacją im. Roberta Schumana, do naszego przedszkolnego zespołu dołączyła Natalia, wolontariuszka z Grecji. Nie mamy wątpliwości, że rozpoczynamy właśnie niezapomnianą polsko-grecką przygodę i już nie możemy się jej...

czytaj dalej na temat: Witamy nową wolontariuszkę - Natalię :)

Zegar

Imieniny