Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Specjalne nr 213

Kadra przedszkola

Dyrektor Przedszkola Specjalnego nr 213 - Michał Kopiczyński

Wicedyrektor Przedszkola Specjalnego nr 213 - Monika Czarnecka

 

W naszej placówce zatrudnieni są tylko wykwalifikowani pedagodzy specjalni. Wszyscy nauczyciele ukończyli studia wyższe z oligofrenopedagogiki oraz liczne kursy specjalistyczne poświęcone terapii i pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością.

 

Grono specjalistów składa się z:

  • 2 psychologów,
  • 3 rehabilitanów,
  • 3 logopedów
  • 4 terapeutów Integracji Sensorycznej,
  • 2 terapeutów widzenia
  • muzykoterapeuty, nauczyciela religii.

 

W każdym oddziale pracuje również pomoc nauczyciela oraz osoba sprzątająca.

Pracę nauczycieli grup wspierają polscy i zagraniczni wolontariusze.

 


I GRUPA PRZEDSZKOLNA - BIEDRONKI

Nauczyciel kontraktowy    p. Rafał Chanke 

Nauczyciel kontraktowy    p. Joanna Miszczak

Pomoc pedagogiczna       p. Oriana Stachera

Woźna oddziałowa           p. Monika Suchorab


II GRUPA PRZEDSZKOLNA - MISIE

Nauczyciel dyplomowany        p. Agnieszka Grabowska

Nauczyciel manowany            p. Emilia Dziewulska

Pomoc pedagogiczna              p. Mariola Janik 

Woźna oddziałowa                   p. Agnieszka Świderska


III GRUPA PRZEDSZKOLNA - SMERFY

Nauczyciel dyplomowany  p. Teresa Tarczyńska - Święcka

Nauczyciel dyplomowany  p. Monika Czarnecka

Pomoc pedagogiczna        p. Barbara Kozmana

Woźna oddziałowa             p. Agnieszka Burchart


IV GRUPA PRZEDSZKOLNA - TYGRYSKI

Nauczyciel dyplomoway     p. Inocenta Kaczorowska

Pomoc pedagogiczna        p. Aleksandra Krzykowska

Woźna oddziałowa            p. Małgorzata Obczyńska


V GRUPA PRZEDSZKOLNA - DZIECIAKI

Nauczyciel kontraktowy      p.  Beata Kowalczyk

Pomoc pedagogiczna         p. Meline Tsaturyan

Woźna oddziałowa             p. Monika Jarosławska


VI GRUPA PRZEDSZKOLNA - RYBKI

Nauczyciel dyplomowany  p. Dorota Eysymontt

Pomoc pedagogiczna        p. Natalia Bralska

Woźna oddziałowa            p. Mariola Maj


VII GRUPA PRZEDSZKOLNA - DELFINKI

Nauczyciel kontraktowy        p. Agnieszka Pytlarczyk

Pomoc pedagogiczna           p. Karolina Łapińska

Woźna oddziałowa                p. Marta Jasnoch


I GRUPA REWALIDACYJNA

Nauczyciel mianowany      p. Dorota Kurowska

Pomoc pedagogiczna        p. Małgorzata Borkowska

Woźna oddziałowa             p.Danuta Kulig 


II GRUPA REWALIDACYJNA

Nauczyciel kontraktowy          p. Karol Czekirda

Pomoc pedagogiczna             p. Wiktoria Żychowicz

Woźna oddziałowa                 p. Aneta Frelik


INDYWIDUALNE ZAJĘCIA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE

Nauczyciel kontraktowy - p. Katarzyna Szymańska

Nauczyciel kontraktowy - p. Kinga Wasiulewska


SPECJALIŚCI

 Psycholodzy - nauczyciel dyplomowany  p. Katarzyna Kwiatek - Skrobańska

                        - nauczyciel kontraktowy     p. Monika Kregiel

p. Katarzyna Kwiatek – Skrobańska - psycholog

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

7.30-14.30

7.30-13.30

8.00-15.00

12.30-14.30

-

 

Monika Kregiel  - psycholog

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

15.00-17.30

12.30-17.00

7.30-17.00

 7.30-13.00     

-

 

Neurologopeda - nauczyciel dyplomowany p. Joanna Iwanowska;

Logopeda          - nauczyciel kontraktowy p. Katarzyna Rogozińska

p. Joanna Iwanowska - neurologopeda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.00-17.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

p. Katarzyna Rogozińska- logopeda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.30-14.00

9.10-13.40

8.30-13.00

11.30-16.30

8.30-13.30


 

Rehabilitanci - nauczyciel dyplomowany    p. Jakub Sołtysiński

                        - nauczyciel dyplomowany  p. Agnieszka Kudyniuk

                       -  nauczyciel stażysta            p. Agnieszka Grochala 

p. Jakub Sołtysiński - rehabilitant

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.30-14.00

8.30-13.50

8.20-13.20

8.30-14.00

8.20-14.00

 

p. Agnieszka Kudyniuk - rehabilitant

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

13.00-17.15

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

13.00-17.15

 

p. Agnieszka Grochala - rehabilitant

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.00-11.45

13.15-17.00

8.00-13.30

13.00-16.00

-

 

Terapeuci integracji sensorycznej 

-  nauczyciel kontraktowy p. Ula  Piaszczyk                                                                                                              

- nauczyciel mianowany p. Bogumiła Kuracka

- nauczyciel dyplomowany p. Jakub Sołtysiński

p. Urszula Piaszczyk - terapeutka SI

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

10.25-16.30

11.45-18.00

10.30-15.30

9.00-13.45

9.05-13.20

 

p. Bogumiła Kuracka - terapeutka SI

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

12.30-17.15

7.30-12.00

-

-

-

 

p. Jakub Sołtysiński- terapeuta SI

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.30-14.00

8.30-13.50

8.20-13.20

8.30-14.00

8.20-14.00

 

Terapeutka widzenia

- nauczyciel mianowany p. Marta Janeczko-Czekirda

 

 

p. Marta Janeczko-Czekirda- terapeutka widzenia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

-

-

8.00-12.00

8.00-12.00

 

 Nauczyciel rytmiki

- nauczyciel mianowany A. Kasprzyk

 

Anna Kasprzyk - muzykoterapeutka

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

-

11.00-13.50

-

8.00-11.50

 

 Nauczyciel religii

 

katechetka

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

 

-

-

 

 


ZESPÓŁ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU

Logopeda                            nauczyciel  kontraktowy p. Małgorzata Stelmach Lewandowska

             

Pedagog specjalny             nauczyciel dyplomowany p. Inocenta Kaczorowska

                                           nauczyciel dyplomowany p. Teresa Tarczyńska- Święcka

                                          nauczyciel kontraktowy     p. Katarzyna Szymańska

                                          nauczyciel kontraktowy     p. Kinga Wasiulewska

                                          

      

Psycholodzy                        nauczyciel dyplomowany p. Katarzyna Kwiatek - Skrobańska

                                            nauczyciel kontraktowy p. Monika Kregiel

 

Terapeuci SI                         nauczyciel dyplomowany p. Dorota Eysymontt

                                             nauczyciel mianowany p. Bogumiła Kuracka

                                             nauczyciel dyplomowany p. Jakub Sołtysiński       

                                             nauczyciel kontraktowy p. Urszula Piaszczyk  

                                             nauczyciel mianowany p. Marta Illukiewicz

  

Rehabilitant                          nauczyciel dyplomowany  p. Agnieszka Kudyniuk  

                                         

Muzykoterapeuta                  nauczyciel dyplomowany p. Agnieszka Grabowska

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

-

-

-

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny