Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

NIEODPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW

29.01.2017

02.02.2017 r. (czwartek) godz. 16.00-20.00
 
„Problemy z jedzeniem lub wybiórczą dietą u małych dzieci”
 
Rodzice zapoznają się z przyczynami oraz sposobami radzenia sobie w przypadku problemów spowodowanych wybiórczą dietą lub niechęcią do jedzenia u małych dzieci i niemowląt.
 
Prowadząca:
Jolanta Kazanowska - neurologopeda, terapeuta i nauczyciel Metody Integracji Sensorycznej, specjalista wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju; wieloletnia praktyka kliniczna w placówkach publicznych i prywatnych (przedszkola, szkoły, zespół wczesnego wspomagania); prezes PSTIS.
 

 


czytaj dalej...

Awaria w dostawie wody

11.01.2017

Informujemy, że w dniu 11.01.2017 r. nastąpiła awaria sieci wodociągów w budynku Przedszkola Specjalnego nr 213, która spowodowała przerwę w dostawie ciepłej i zimnej wody. Prosimy rodziców, w miarę możliwości, o pozostawienie dzieci w domach.

czytaj dalej...

Świąteczne życzenia

20.12.2016

Drodzy Państwo Niech ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia będzie dla Was okresem spokoju, radości i pozytywnego myślenia. Niech bliskość wyjątkowych osób, z którymi je spędzicie, dostarczy Wam siły na podjęcie wyzwań nowego roku 2017.  


czytaj dalej...

WYJĄTKOWE DZIECI ŚWIĘTOWAŁY SWÓJ DZIEŃ

06.12.2016

3 grudnia na całym swiecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych aby uczcić ten dzień nasze przedszkole przygotowało w Urzędzie Dzielnicy Ursynów integracyjną zabawę dla zaprzyjaźnionych dzieci z ursynowskich przedszkoli.

Integracyjna zabawa obfitowała w tańce, konkursy z nagrodami, wspólne śpiewanie co stworzyło niepowtarzalny klimat spotkania.

Szczegółowa relacja z wydarzenia w linku ponizej.

http://ursynow.tv/wyjatkowe-dzieci-swietowaly-swoj-dzien/


czytaj dalej...

WAŻNE WAŻNE WAŻNE PILNA WIADOMOŚĆ !!!

30.11.2016

Szanowni Państwo

informujemy, że w budynku przedszkonym nastąpiła awaria sieci cieplnej.

W związku z tym bardzo prosimy o nie przyprowadzanie w miarę możliwości wychowanków do przedszkola w dniu 1 grudnia (czwartek).  

Dziękujemy 


czytaj dalej...